Naše služby

Nabízíme širokou škálu služeb, které podporují služby v procesu transformace sociálních služeb, propojují, pomáhají dojít ke společným cílům, vzdělávají sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách a spoustu dalšího.

Sdílení a setkání

Organizujeme pro vás celou škálu setkání. Naším cílem je propojovat lidi, kteří prošli procesem transformace, s lidmi, kteří se na transformaci připravují.

Kurzy a školení

Nabízíme širokou škálu kurzů, které vám výrazně pomohou při procesu transformace. Nabízíme akreditované i neakreditované kurzy, jednodenní, dvoudenní i vícedenní kurzy.

Konzultace a podpora

Při konzultacích a metodické podpoře se předem dané téma probírá za podpory konzultanta. Cílem je, aby pracovníci společně došli k jasně formulovanému závěru.

Audity a hodnocení

V rámci auditu kvality posuzujeme individuální situaci poskytovatele, reflektujeme, nakolik služba podporuje lidi, kterým poskytuje službu, v tom, aby mohli žít běžný život.

Analýzy

Obsah momentálně připravujeme.

Také pomáháme a připravujeme celé projekty.

Sekci o projektech pro vás teprve připravujeme, ale pokud vás to zajímá, napište nám (klikněte na tlačítko níže) a my vám dáme vědět, jakmile bude vše připravené.

Nenašli jste to, co hledáte?

Napište nám

Velmi rádi se s vámi spojíme a najdeme řešení na míru pro vás.  Neváhejte se nám tedy ozvat.