Search
Close this search box.

Klientské mentoringy

Jde o vzájemné propojení lidí, kteří užívají sociální službu napříč organizacemi i kraji.

Jak probíhají klientské mentoringy?

Smyslem mentoringů je aktivizovat lidi, kteří bydlí v pobytových službách prostřednictvím lidí, kteří využívají komunitní služby a vést je k povědomí, že se dá bydlet a žít jinak. Aktivita je postavena na principu propojení dvou či více klientů, kde klientem/mentorem je vždy osoba s postižením, které žije v běžném prostředí, využívá komunitních služeb a sdílí své zkušenosti s jedním či více klienty, kteří žijí v pobytových službách. Efektem této metody je srozumitelnou formou přenášet zkušenosti mezi klienty, kteří si následně snadněji dokáží udělat představu o životě v běžném prostředí. Do mentoringu je zapojen podpůrce, který napomáhá vzájemnému propojení a organizačnímu zajištění propojení klientů.

Změna v podobě transformace sociální služby s sebou může nést obavy a nejistoty u lidí, kterých se bezprostředně týká. Při klientských setkáních propojujeme lidi (klienty), kteří prošli procesem transformace, opustili velké zařízení a žijí s podporou služby v přirozených formách bydlení začleněni do společnosti, s lidmi (klienty), kteří se na transformaci připravují. 

Můžeme pro vaše klienty připravit klientský mentoring na míru – zorganizujeme setkání, propojíme vás a zajistíme facilitaci.

Kdy se můžeme potkat na klientském mentoringu?

V blízké době připravujeme tato setkání.

Tato setkání máme již za sebou

Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud ano, určitě nám pošlete zprávu a domluvíme se, jak vám můžeme pomoci.

Napište nám

Velmi rádi se s vámi spojíme a najdeme řešení na míru pro vás.  Neváhejte se nám tedy ozvat.