Search
Close this search box.

Kulaté stoly

Formát kulatých stolů volíme primárně pro hlubší diskusi nad konkrétními tématy, které se objevují v procesu transformace sociálních služeb. Svým obsahem, formátem i přizvanými diskutujícími jsou cíleně zaměřeny na konkrétní oblasti. Přizváni jsou nejen lidé ze sociálních služeb, odborníci na dané téma, ale také klienti, rodinní příslušníci, opatrovníci, obyvatelé obcí, starostové a zastupující.
Kulaté stoly - fotografie z kulatého stolu

Jak probíhají kulaté stoly?

Snahou je účastníky z různých zařízení více propojit a pomoci tak sdílení dobré praxe a spolupráci na každodenní bázi. Jde o nadstavbu supervizních meetingů, které jsou rozděleny dle pracovních pozic. Je však nutné, aby se i náhledy, přístupy a zkušenosti reflektovali napříč pozicemi a také, aby do těchto diskuzí byly zapojeni zástupci z krajských úřadů pro získání informací, které jsou nutné pro zajištění adekvátní podpory pro daná zařízení.

Kulaté stoly jsou pojímány jako besedy s rozsahem do 4 hodin.

Mohou být ale také celodenní, kdy je kulatý stůl rozdělen na hlavní téma s několika podtématy.

V případě dvoudenních kulatých stolů využíváme večerního prostoru pro neformální sdílení mezi účastníky. Koncept dvoudenního setkání dává vhodný prostor pro diskusi v menších skupinách i bilaterálně, realizovat je méně formálně.

Můžeme pro vás připravit a zorganizovat kulatý stůl na míru – zajistíme prostory, pozvánky, řečníky, diskutující i moderátora setkání.

Kdy se můžeme potkat u kulatého stolu?

V blízké době připravujeme tato setkání.

Tato setkání máme již za sebou

Prozatím zde není nic k zobrazení.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud ano, určitě nám pošlete zprávu a domluvíme se, jak vám můžeme pomoci.

Napište nám

Velmi rádi se s vámi spojíme a najdeme řešení na míru pro vás.  Neváhejte se nám tedy ozvat.